| ScaryBum a întrebat:

Salut tuturor! Aseara mi-am curatat laptop-ul de praf, i-am schimbat pasta termoconductoare la procesor si i-am instalat windows 7. Am stat pe laptop pana pe la 11:30 si nu a avut nici o problema mergea perfect. Dimineata urmatoare am aprins laptop-ul si dupa 2 sec coolerul de la procesor se opreste si pe ecran nu imi aparea nimic in afara de liniuta aceea care clipeste dinaintea animatiei cu windows 7 ( aia din stanga sus a ecranului, firar ea de liniuta ca mi si frica sa aprin laptop-ul acum cand stiu ca e tot acolo asteptandu-ma ca sa ma ucida si pe mine si pe catelul meu Flafy) Laptop-ul meu este acesta http://www.cnet.com/products/lenovo-value-line-g570/ Pls ajutor Funda +Vot

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca porneste si nu se vede nimic ori ram ori placa video

| Jipa95 a răspuns:

Ti-am spus si in intrebarea anterioara sa ai grija cu mufele! Vezi daca hdd-ul este introdus corect in lacasul lui, iar mufa care alimenteaza cooler-ul sa fie conectata la placa de baza corespunzator.

| ScaryBum explică (pentru Jipa95):

Sunt toate exact la locul lor
doar coolerul l-am demontat in rest nimic