| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Pavilion Notebook 15. L-am curățat de praf și schimbat pasta deoarece se oprea în Euro Truck Simulator 2. Totul a mers perfect până azi. Se oprește din 10 în 10 minute. Am și cooler extern degeaba. Ce să îi mai fac?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Jocul se blocheaza pur si simplu, fara crash, fara nimic? Celelalte functii ale laptopului functioneaza ( cat timp jocul e blocat, butoanele cltl+alt+del sunt responsive )? Ai schimbat ceva de curand la el ( memoria RAM ma intereseaza cel mai mult )? Ai instalat ceva aplicatii de curand? Driverele? Cand ai reinstalat sistemul de operare ultima data?

| Hooligans205 a răspuns (pentru PainTech):

Mulțam! L-am rezolvat!