| zindow a întrebat:

Salut,
Am un laptop Toshiba m50d-a-10w si nu-mi merge tasta k cand intru in orice joc, dar daca deschid laptopul si stau pe net/word/photoshop/Sony vegas tasta k merge. Tot o alta problema este faptul ca tasta de virgula nu merge, dar daca apas capslock merge tasta dar nu scrie. (stiu ca merge pentru ca atunci cand o apas un led imi apare la fiecare apasare)

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Hm. in jocuri poate trebuie sa setezi tu tasta, ca nu sunt setate, luand in considerare chestia cu virgula, nu stiu, eu cand apas o tasta imi mai da inca 2-3 pe tastatura laptopului, de aceea folosesc tastatura laughing

Bula
| Bula a răspuns:

Du-l la un service pentru testarea tastaturii.