| bladee a întrebat:

Salut am un Laptop Toshiba Satellite A210-k15 am windows 7 pus pe el.
Am vrut sa instalez windows xp pe el si nu a mers, in fine nu asta este problema, problema este ca am instalat nod32 pe el si dintr-odata s-a blocat numai poti face absolut nimic decat sa-l stingi.
Si aceasta problema nu a disparut, imediat ce apare "desktop" nu poti sa intri nici macar in My Computer nici la bara de activitati absolut nimic.
Care ar fi problema? Mersi anticipatbig grin

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar in SAFE MODE poti sa intrii?

neluL
| neluL a răspuns:

In safe mode poti sa intri? de fapt stii sa intri?

| andThatsHowIMetYourMother a răspuns:

1) Pt Bara incerca sa pornesti Task Manageru si sa pornesti exploreru manual. CTRL+ALT+DELETE -->New Task->>explorer...
2)Fi mai explicit in privinta probemelor ce teau impiedicat sa Instalezi Windows Xp
3)Windows 7 contine o aplicatie numita ''Event Viewer'. Iti poate oferi niste raspunsuri in legatura cu problemele tale.

| bladee explică:

S-a rezolvat problema, mersi de ajutor oricum, apropo problema era de la windows 7 ca ati vazut ca daca vrei sa instalezi windows xp nu te lasa si trebuie. sa ai cd bootabil cu windows sa instaleziwinking am crezut ca era bootabil dar, nu era... problema s-a rezolvat.