| cristi90 a întrebat:

Salut am un lg gs290 cookie fresh am mai pus o intrebare acum cateva sap la care mi-a raspuns si am facut tot ce mi-a zis el dar cand ii dau sa intaleaz USB-u imi apare o fereastra in care imi zice sa opresc instalu sau sal continui normal ca i-am dat sal continue dar tot imi aparea si cand i-am dat sa opreasca instalarea a inchis fereastra si imi zicea ca instalarea a fost terminata cu succes dar can sa bag iar tel in USB din nou nu mil gasea plz ajutati-ma si dau Funda daca raspunsu e bun si imi merge si desigur e primul.

Răspuns Câştigător
| XxXFBIXxX a răspuns:

Salut fa cum iti spun eu. Dai la setari la telefon, Conectivitate, Conexiune USB si apoi dai pe stocare in masa. Apoi inchizi setarile si bagi USB in tel si PC trebuie sa mearga. Daca nu merge bagi id mariuspruteanu96 si te ajut