| kMirke a întrebat:

Am un microfon cu niste casti. Dar nu merge sa vorbesc, cand intru pe skype cu cineva eu il aud pe el ce vorbeste, dar el pe mine nu, de ce?

3 răspunsuri:
| Fabb a răspuns:

Incearca sa vorbesti si cu altii sa vezi daca merge la ei, poate are prietenul tau o problema.

| jumpno a răspuns:

Pai, ești sigur ca ai conectat toate mufele? Lai "calibrat" bine? Nu e pe mute?

| VallyFcp47 a răspuns:

Pai intra tu in setarile Skype la audio si rezolva de acolo problema, sau el sa intre ma rog. Sper ca te-am ajutat! Funda?