| bLu3 a întrebat:

Salut.Am un nokia n97 si am o problema la el.Cand ies cu el afara si e aerul mai rece se opreste si se porneste din nou. Ce poate sa fie? cine imi da un rasp bun funda:X

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Mai, cumpara-i si tu o husa de iarna. Ii e frig la saracu' telefon, iti dai seama...

| Doddel a răspuns:

Nu stiu, mergi la un service GSM si intreaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| ady9003 a răspuns:

Poate tii dus displeyul