| Kata_Cata_1996 a întrebat:

Salut am un pc de 5 luni Procesor i5, sursa 500w, 500gb -hdd, 8gb ram ddr3 1333, si o placa video radeon 6670 2gb ddr 3 si in vitorul apropiat as vrea sa imi iau o placa video mai buna pentru jocurile ce vor aparea in 2013 gen crysis 3 fifa 14 etc... cineva mi-a recomandat http://www.cel.ro/......it-pcie-l/ aceasta placa video a zis ca e buna pentru jocuri voi dupa ce remarcati o placa video ca e buna in jocuri Frecventa la memori a placi, latimea de band, etc? dau funda

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Daca nu stii la ce sa te uiti te uiti la pret si-ti dai seama ca este foarte buna.Rupe la jocuri.

| Skynettt a răspuns:

NVIDIA ee cea mai buna firma, sau ati radeon