| alex2009 a întrebat:

Salut am un proiect facut in word si astazi cand la vazut profesoara a zis sa il mut in powerpoint am incercat sa dau cu copy & paste dar nu iese bine. Va rog sa imi spuneti cum trebuie sa fac acest lucru ca sa iasa bine? Va multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Cred ca trebuie sa-i schimbi extensia ca sa aiba formatul necesar pentru power point, dar nu mai stiu denumirea extensiei. Verifica tu asta.

| blondix_2927 a răspuns:

Trebuie sa iei putin text, nu tot odata...mai multe diapozitive... ce e atat de greu?