| Capone93 a întrebat:

Salut am un router de la tplink si pana acum ceva vreme nu mi-a facut probleme la conexiunea de wireless pe telefon sau pe tableta dar de o saptamana nu mai imi merge wireless nici pe telefon nici pe tableta in schimb pe pc merge fara nici o problema si imi apare conectat la wireless pe telefon si pe tableta spune ca nu gaseste

Răspuns Câştigător
| kiv1990 a răspuns:

Probabil ti-au schimbat adresa ip
si routerul n-o mai vede, intra in panelul de control al lui si vezi daca routerul vede adresa modemului, daca nu introdu-o manual
pentru aceasta vezi care e adresa control panel al routerului si parola