| Razvanel99 a întrebat:

Am un samsung galaxy fit s5670.Imi doresc jocul Angry Birds, il am pe calculator, dar cand bag cablul USB si il copiez in directoare telefonului nu merge sa pornesc aplicatia.Imi arata numai poze si sounds.
Puteti sa imi dati un Link ceva care contine pasi pentru. instalarea pe telefon.
NU AM 'NET PE TELEFON CA SA DESCARC DIN SAMSUNG MARKET/APPS.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu este jocu compatibil cu cel al Pc, deci jocu-l este pentru. Pc trebuie sa cauti sa mearga jocu pe net la jocuri si aplicati de downlodat pentru. telefon ca sa mearga descarcarea.
Uite un link de unde downlodezi jocu pe calculator care peurma il descarci si il instalezi pe telefon. http://www.freeware4android.net/......15700.html
Succes! prietene.

3 răspunsuri:
| DarkGhost a răspuns:

Jocu se ia depe android market

| MihaiG97 a răspuns:

Descarca-l de pe http://www.mobiles24.com si apoi il pui pe telefon si dupa trebuie sa il instalezi!

| lorettanancy a răspuns:

Si eu am tot Samsung Galaxy Fit. Eventual uita-te pe Mobile9. Poate il gasesti acolo! Succes