| sandurares a întrebat:

am un Samsung galaxy s 4 ( GI9505 ) si de vreo saptamana a inceput sa se inchida. L-am mai deschis si mergea o zi doua si iar se inchidea. Azi s-a inchis iar si am incercat sa il aprind. Nu mai pornea si i-am scos bateria. Cand am bagat-o din nou a pornit si in doua secunde a aparut o liniuta subtire si s-a inchis. Nu se mai aprinde decat daca ii scot bateria si se inchide iar.
Am incercat cu USB, sa ii scot bateria si sa il tin la incarcat sa porneasca, dar nu se deschide nici meniul acela "Recovery", din combinatia de butoane.

1 răspuns:
| MadagasHardwell a răspuns:

E de la baterie! asa am patit eu cu galaxy s3 neo al meu si pentru ca inca era in garantie l-am dus la altex si baietii de acolo mi-au facut o resetare crezand ca asta e problema. dar dupa s-a intamplat la fel... asa ca l am dus iar si l-au trimis in service si i -au schimbat bateria si de atunci n am mai avut probleme cu el, toate astea s-au intamplat in septembrie anul trecut happy Bafta!