| Badea_Stefan_1994 a întrebat:

Am un Samsung galaxy S7 cu care ieri am facut niste poze intr-o piscina dar nu a stat la mai mult de 10-15 cm adancime, stiam ca este rezistent la apa(ip68) asa ca nu mi.am facut griji. totul a fost ok, dar dupa 30 de minute s-a inchis si nu a mai mers, dupa cateva ore s-a aprins cu logo.ul si dupa ce a ajuns la partea introducerii codului PIN s-a stins din nou. In schimb eu cred ca nu mai functioneaza ecranul pentru ca butoanele contextuale clipocesc. Ce pot sa fac?

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| FLORENTINAndreea a răspuns:

Cred ca trebuie sa il lasi in orez 24h. Daca nu, mergi la un service.
Data viitoare cumpara o husa speciala pentru asa ceva.