| EllaMelly a întrebat:

ieri mi s-a blocat laptop-ul si l-am inchis de l buton,apoi am incercat sa-l aprind,el s-a aprins,dar nu se vedea nimic pe ecran,nu stiu ce sa-l fac, ce ziceti merge reperat? trebuie sa-l duc la reparat? mai a facut pana acum asa, s-a stins singur dar cand l-am aprins a mers. ajutati-ma pls!

Răspuns Câştigător
| cristy1993 a răspuns:

Incearca o reinstalare de windows, daca ai cd poti sa il reinstalezi tu, daca nu dul la service si acolo iti spun sigur problema! Bafta

4 răspunsuri:
| gheodjgheote a răspuns:

Unica solutie ie sa il duci la un specialist, ca mai mult ca sigur daca ai stat cu iel in pat si su sa ventilat cum trebui, s-a dezlipit placa video de placa de baza si nu mai pornete am patit la fel dar l-am facut ieu singur cu un uscator termic de 500 de grade dar te sfatuiesc sa il duci la un specialist

| EllaMelly explică:

Nu l-am scapat deloc pe jos si nu l-am tinut in pat, oricum multumesc pentru raspunsuri:*

| thereisallama a răspuns:

Hmm... arata a bad-uri pe hdd, l-ai scapat des pe jos? Cel mai bine du-l la service.

| red15 a răspuns:

L-ai tinut in pat?