| Yoniix a întrebat:

Am un telefon nou ( smart 4 turbo ) de o saptamana si observ ca se descarca cam repede, iar la incarcat ( de la 15% pana la 100% ) dureaza 2 ore si 40 de minute, uneori aproape 3 ore. Ce as putea face sa se descarce mai incet, normal, nu asa de repede.

1 răspuns:
| Knight_Ygor_1954 a răspuns:

Sa iti iei alt telefon cu baterie care dureaza mai mult si ve zi ca in google play sunt programe gratuite de Battery Saver folosestele alegind unul care sa iti satisfaca dorinta!