| 10101010101010 a întrebat:

Salut, am vrut sa sterg un program in Programs and features, in control panel si din greseala am sters altceva si nu stiu ce; si ma gandesc sa nu fi fost ceva important. Cum pot afla ce am sters? Nu e in Recycle bin. Am windows 10 Home.

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu prea sunt chestii importante pe acolo. Ai sters tot ceva program pe care l-ai instalat tu. O sa-ti dai seama cand o sa ai nevoie de el si o sa vezi ca-ti lipseste. Poti sa-l instalezi la loc, nu-i bai.

| cfrtobias a răspuns:

Https://www.cumseface.eu/viewtopic.php?t=437 incearca cu metodele de aici