| Fanny230 a întrebat:

Am Windows XP Sp 3, e bine sa las pc-ul sa-si faca update la Windows cu Automatic Updates!
Voi ce ziceti!
Precizez ca am probleme cu downloadul atunci cand descarc ceva se blocheaza la 99%, cel mai tare ma enerveaza ca nu pot face updateuri la unele programe sau jocuri!
Ce ziceti o sa mai am aceasta problema daca fac update!
Cine va raspunde aici va primi funda happy!

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

In primul rand, daca windows-ul e piratat, sa nu ii faci update cu windows update pentru ca iti va aparea o porcarie cu automatical update genuine.
In al doilea rand, problema cu 99% o aveam si eu, dar eu am schimbat windows-ul pe alt service pack si a mers ca nou dupa.
In al treilea rand, cu windows update faci update atunci cand ai windows cumparat, cu licenta.

In concluzie, nu face update.