| fman27 a întrebat:

Salut, ar exista vreun cod pentru counter-strike 1.6 care sa u fie pe modul open gl? sa mearga si pe software sau d3d big grin?

8 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Si ce rezolvi daca joci cu cod? din cauza la dinastia ca tine, suntem unde suntem. (in toate domeniile)

| εїз a răspuns:

Wall. GL Hack. sau Aim suer

| fman27 explică:

Pai sa-ti spun o chestie amuzanta happy. Sunt in primi 100 de jucatori ai romaniei. si mi s-a furat steam-ul. si am zis sa vad si eu cum e sa joci cu cod, deoarece nu pot juca pe opengl. am intrebat daca exista si coduri pe sofware.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, CN HACK merge pe d3d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ExCeLSsloR, mai merge pe d3d si OGC Hack

| CristeaAlexandru1982 a răspuns:

Codurile nu te ajuta la nimic in afara de faptul ca iei ban mai repede nu mai incerca sa cauti antreneazate cu boti daca nu te descurci si vezi ca nu-ti mai trebuie coduri