| BezeaToxica a întrebat:

Are cineva/ a vazut un Sony Xperia SP? Vreau sa stiu cum se descurca si daca merita luat.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu stiu ce treaba are iphone-ul ca e inferior fata de sp la cam orice, rezistenta praf(Vreau sa vad cum se descurca cand e scapat pe jos).
Oricum, xperia sp este un telefon bun, destul de performant si care o sa te multumeasca. Alternative la el: Motorola moto g care se descurca si el foarte bine, si are soft actualizat.

| kar1GaNNN a răspuns:

Da, eu zic sa-l iei deoarece e un telefon bun si inteligent, am avut anul trecut si merge foarte bine, si ca design arat bine happy
Ti-l recomand happy
Bafta!

| Andryez a răspuns:

Da se merita, m-am uitat la specificatii, si se merita, dar daca tot ai bani, i-ati un Iphone 4s, nu se compara niciun telefon cu Iphone-ul, asta e parerea mea, si altii care au facut teste, niciun nu a ajuns la performantele Iphone-ului, ma refer la tot, si la camera, si la rezistenta, dar daca tii neaparat sa-l iei pe acesta, DA SE MERITAwinking