| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva idee unde pot vedea ultima editie a emisiunii "comanda la mine" de pe antena1? m-au batut toti la cap ca "ai vazut ca a participat cutare?" ["cutare" fiind o cunostiinta de-a mea:p] chiar sunt curioasa. 10x

3 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

A participat Andreea, o tipa rebela, cu o gramada de pierceuri si cu parul roz, care a abandonat scoala, si Costin. Un cocalar de la tara.

| CaptainUnicorn a răspuns:

@Klara, de Costin ala nu stiam, pe andreea vroiam s-o vadhappy
@Bianca: n-am gasit nimic pe site-urile acelea despre emisiunea asta sad