| Mark2012012 a întrebat:

Are cineva smartphone Vonino Xylo S cu android 442 si i-a facut root? Precizez ca smartphone-ul are doar 4 gb memorie interna si suporta card de memorie pana la 32 gb si vreau acces la mutarea aplicatiilor pe card, de aceea vreau sa il root-ez.

2 răspunsuri:
| Mihaila_Radu_1998 a răspuns:

Fa-i root. sunt aplicatii care forteaza mutarea lor cum ar fi "app 2 sd" sau "link 2 sd". dar necesita root

| Mark2012012 explică:

Nu puteam sa fac root pentru ca nu aveam ultimul update curent al sistemului de operare android. Am facut root cu KingRoot