| xAngelo a întrebat:

Salut.Argumete va rog pc sau laptop ce imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

In mod clar spun si eu ca un desktop e pentru gaming,editare video, audocad etc
si un laptop e pentru internet, muzica, filme desi filmele se vad mult mai cool la un full hd nu la un laptop, in orice caz evita ecranele glare/glosy si cumpara ceva antiglare si urgent cu ssd

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Pff... cred ca unora nu merita raspuns, PC sau laptop -.- pc la 1.000 lei vs laptop la 3.000 lei, sau invers, fara sa dai un exemplu exact a ce vrei sa cumperi, un buget, un ceva...
PC clar -,-

Răspuns utilizator avertizat