| antoniororomania1017 a întrebat:

Salut as avea nevoie de ajutor în legătură cu un Nintendo DSI. Can l-am cumpărat avea o anume versiune pe care mergea modarea de pe card(Ace 3ds Plus) dar am dat update la 1.4.5e si acum nu mai merge, va rog ajutată cu un firmware care merge la versiunea respectivă sau să mă ajutați cum sa fac fowngrade la versiune.Va rog.

1 răspuns:
| NintendoHackers a răspuns:

Aceste carduri nu sunt compatibile cu versiunea 1.4.5...Trebuie sa pui un CFW pe Nintendo DSi-ul tau...garantez ca merge ca si eu l-am hack-uit pe al meu. Ghid : https://dsi.cfw.guide/installing-unlaunch (doar in engleza). Daca ai nelamuriri da un reply la acest mesaj.