| Aliveralovera123 a întrebat:

Salut, as avea nevoie de putin ajutor.
Am creat un website folosind HTML, BOOTSTRAP 4, CSS, JavaScript.
Am doua sectiuni "Rezerva o masa" si "Rezervari".
In sectiunea "Rezerva o masa" am adaugat deja tabelul care trebuie sa fie completat "Nume Prenume" "Numar de telefon".
As vrea sa scriu un cod folosind java prin care informatia scrisa in sectiunea " Rezerva o masa" sa apara la "Rezervari".
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica sa inteleg ca ce vrei tu e ca dupa ce ai făcut o rezervare acesta sa apar in sectiune rezervari? Pentru asta ai nevoie de php sau orice limbaj server side si o baza de date daca vrei ca informatia sa fie persistenta

| Aliveralovera123 explică (pentru suntserios):

Folosesc spring, am h2database