| Logitech_Alexutzu_1992 a întrebat:

Salut as dori sa imi fac un pc cu cateva componente.Aici am un cos cu ce as vrea sa imi iau ceva de genul. Bugetul maxim e de 1500 lei. Daca cineva stie compatibilitatea dintre piese sau chestii de genul il rog sa imi zica si asta sau sa imi dati alte wishlist-uri cu componente(procesor,placa video,placa baza, rami)

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu vad unde e cosul tau...
Oricum, in banutii aia, cam asa sa arate un pc mai mult pentru jocuri: http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/879385/