| StefanTalica a întrebat:

As vrea sa fac o aplicatie de Stiri,etc. in care sa pot incarca oricand vreau un articol. dar nu stiu inca cu ce program ar trebui sa o fac,Android Studio, Xamarin sau o aplicatie hibrida cu HTML5? Mersi

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplicatie meh? ...de ce nu un site? Si dupa vezi daca vrei aplicatie? Nu va intra nimeni pe aplicatia ta sa iti vada stirile.

| StefanTalica explică (pentru anonim_4396):

Eu te-am intrebat cum se face, sorry. Chiar si asa, eu cred ca ar merge mai mult o aplicatie dar ideea mea nu e numai cu stiri, sunt mai multe chestii, importante e sa stiu cum pot uploada content cand vreau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanTalica):

laughing..sigur. Pui si reclame in ea?

| StefanTalica explică (pentru anonim_4396):

Poate pun... Daca tot esti asa destept, De ce nu as putea sa fac o aplicatie de genul asta+facts si quizzuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanTalica):

Adevarul.ro e cred ca cea mai acesata pagina cu stiri.
Analizeaza bine si fa intr-un fel sa fie mai buna decat aia.

| StefanTalica explică (pentru anonim_4396):

Da, dar pe adevarul nu gasesti quizz-uri sau curiozitati. Stirile erau doar un pretext, eu vreau doar sa stiu cum sa fac aplicatia ca sa pot sa incarc cand vreau eu orice articol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanTalica):

Adica sa promovezi ce vrei tu si sa iei bani, altfel spus.
Eu as merge pe Xamarin oricum.

| StefanTalica explică (pentru anonim_4396):

Pai si cum il pot folosi pentru ce vreau eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanTalica):

Iti va trebuii si o baza de date presupun.