| TDman a întrebat:

Am un telefon ce ruleaza Android. As vrea sa stiu daca exista vreun program, ce ma poate lasa sa schimb UI-ul(User Interface) sau. Original este negru si albastru.

Nu vreau sa schimb tema, deoarece folosesc deja un program pentru asa ceva, vreau strict UI-ul.

Mersiwinking

1 răspuns:
| Explosive97 a răspuns:

De ce vrei sa risti in ziua de azi sunt tot felul de prostii pe net mai bine lasa-l asa sau cel mai sigur dai 20 de lei si te duci la un service si gata...