| BigLike a întrebat:

Salut as vrea o aplicatie pentru Android prin care sa pot descarca muzica mp3 sau video de pe Youtube fara sa fiu nevoit sa copiez linkul sau sa ies din Youtube si sa intru in acel program gen aleg melodia pe care o vreau si sa intru la share iar acolo sa imi apara acel program iar dupa ce apas pe el si incepe sa se descarce cu butonul back sa ajung inapoi pe Youtube funda va rog sa ii explicati pas cu pas sau un tutorial ar fi folositor mersi

Răspuns Câştigător
| Voinea_Daniel_1998 a răspuns:

O sa iti trimit un video in 10 minute cu mine.
Adică de pe Android, nu cu persoana mea, pentru ca o am si eu.
Gata, ma apuc sa filmez ca sa intelegi.

2 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Uite alternativa cea mai buna cu care poti descarca si audio si video de pe YouTube, Facebook, Instagram, Sound Cloud, Dailymotion etc.
https://romicaprihor.blogspot.ro/......de-pe.html

| Raul_Skt_1999 a răspuns:

Salut. Exista un program numit TubeMate pe care il poti descarca de pe Aptoide, pe care la randul lui il descarci de pe google. Intri in TubeMate, te conecteaza direct pe YouTube, iti cauti melodia sau video-ul preferat, si o descarci pur si simplu in format video sau audio. Bafta happy