| anonim_4396 a întrebat:

Salut as vrea sa fac un firmware la tableta mea Vonino Otis QS dar nu stiu cum se face cu butoanele windows-ul imi detecteaza tableta i-am instalat si driver-u dar cand vreau sa il detecteze programul cu care vreau sa bag firmware-ul nu merge ori tableta se deschide in ecranul android si ramane blocat ori imi intra in boot manager stie careva cum trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Here4u a răspuns:

Da reformatare tabletei

| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Incearca sa instalezi drivere-le adb, si Android Studio. In caz ca drivere-le sunt instalate foloseste UniFlash, pe mine m-a ajutat