| vladflorin010425 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar zilele acestea o consola xbox one dar eu mai detin un ps4. Xbox-ul il iau de la un prieten cu 1300 de lei cu garantie, 2 manete si 2 jocuri. Ar merita sa o cumpar si sa am 2 console avand in vedere ca sunt un gamer inrait?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Pentru ce mama naibii sa ai 2 console deodata? Pentru ce, sa te joci alea cateva jocuri xbox exclusive? Si mai presus de asta PS4 bate la fundulet one-ul la grafica.