| swampy a întrebat:

Salut as vrea sa schimb jocu call of duty black ops pentru call of duty modern warfare 2, imi merge nasol black ops si mise pare mia nasol fata de modern warfare ...deci astept doritori de oferta...

5 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Black Ops e schump...frate! Cum poti sa dai o "bijuterie" de joc pe o "vechitura"? Este ca si cum as da o limuzina pe o Dacie, de aia, veche si amarata.Toate jocurile astea au niste cerinte de sistem care, daca nu le ai, iti merge jocul prost.Eu iti recomand, ori sa-ti vinzi jocurile vechi sau care nu-ti mai trebuie si de pe banii aia sa-ti iei un calculator performant, pe care, sa-ti mearga Black Ops sau sa vinzi jocul.

| hSh3ad a răspuns:

Descarca-l de pe net...

| JeLeu a răspuns:

Doamne copilleeee
sa ai un cd cu call of duty black ops original acum e ca si cum ai avea un BMX X6 (pentru gameri ca si mine)
Cum sa dai black ops pentru modern warfare?!
Mai bine vindel si ia-ti alceva dar nu ti-as recomanda!

| Cristea a răspuns:

Si cum ai tu de gand sa faci schimbul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tii neaparat eu abia astept sa scap de modern warfare 2, m-am saturat d el rolling on the floor jocul e inregistrat pe steam.