| Costin1996 a întrebat:

As vrea si eu niste recomandari pentru niste casti jack 3.5mm(casti normale de telefon) cu bass puternic pe unde pe la 60 ron.

Multumesc.

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

60 ron...casti interne sau? cauta pioneer/Sony/creative. astea sunt firme specializate in electrice, sau la un pret mai mare, dar se aud super ar fi behringer. e firma specializata in aparate audio (mixere, casti, microfoane, boxe, amplificatoare). eu am o pereche creative interne (prostii de le bagi in ureche) si se aud bine si clar. la melodii cu bass mai accentuat nu fac trepidatii (nu stiu cum ii zice cand nu se aude clar bass-ul si devine agasant)