| Happy a întrebat:

Salut as vrea si eu un cod pentru decodarea telefonului Nokia 2330.
Tin sa mentionez ca imei-ul este urmatorul : 358249038970126

Va rog mult spuneti-mi si mie happyhappyhappy
Cine imi da un raspuns corect are fundita. Va kisskiss pe toti kiss

1 răspuns:
| Lady a răspuns:

Am primith azi un mass referitor la chestia cu decodarea telefoanelor.
Era ceva de genu`:
"Decodari telefoane instalare softuri telefoane contact:... da massu mai departe plz"

Daca te`ar putea ajuta imi poti trimite un msj iar eu iti pot trimite id`ul persoanei respective.big grin