| RegeleCornet a întrebat:

Astazi, dupa ce m-am jucat putin pe calculator, am vrut sa intru in alt joc, dar am observat ca am putine fps-uri fata de cate aveam inainte. Am intrat in dxdiag, nu imi arata placa video, in My Computer, Properties, nu imi arata nici memoria ram si nici procesorul. Ce se intampla? Ce pot face? Calculatorul se misca incredibil de greu
Va multumesc

1 răspuns:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Nu stiu ce se intampla dar eu aveam o sursa veche si cand puneam placa video care consuma destul de mult nu imi mai vedea 2 gb ram (un slot) credeam ca-i stricat ram-ul. dar am cumparat o sursa noua si voila mere tot, sper ca te-am ajutat...