| Mitrutz_Mitrut_1997 a întrebat:

Astazi mi-am luat FIFA 15, iar cand intru in joc, am un lag infernal! Imi ingheata! (am freez-uri)
Intro-ul imi merge ok, meniul merge ok, iar cand intru pe meci am lag, joc vreo 2-3 secunde si imi ingheata!
Ce trebuie sa fac?
Rulez FIFA 16 Demo pe Ultra Settings fara nici o problema!
Totusi, pe Game Debate imi zice ca mi-ar rula pe "Medium or High"!
http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=9278&gam e=FIFA+15&p_make=Intel&p_deriv=Pentium+G2130+3.2GHz&gc_m ake=Nvidia&gc_deriv=GeForce+GTX+750+Gigabyte+OC+1GB+Edit ion&ram=6&checkSubmit=#systemRequirements

1 răspuns:
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

FIFA 15 are denuvo drm deea iti face probleme incearca cu un 3dm crack.