| Numereal69ulfilas a întrebat:

Atunci când persoanei x nu îi dai seen pe WhatsApp iar persoana y îți dă mesaj primești notificare si de la ultimul mesaj de la persoana x dar si de la noul mesaj de la persoana y, pe Android, se întâmplă la fel și pe iphone?

Răspuns Câştigător
| teo530 a răspuns:

Da.

2 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Dacă ai setat să primeşti notificări de la wap atunci vei primi notificare la fiecare mesaj primit din orice conversaţie sau grup.

| Numereal69ulfilas explică (pentru teo530):

Da, dar dacă nu vrei sa îi dai seen cuiva la un mesaj, îți apare notificare cu mesajul căruia nu ii dai seen de fiecare dată când primești un nou mesaj dintr o conversație diferită, pe iphone este la fel?