| ioanacoruga4567 a întrebat:

Pe WhatsApp daca închid netul și mă uit la mesajele necitite, după ce îl deschid apare că am dat seen la persoana respectiva. De ce se întâmplă așa?
Daca opresc netul și deschid modul avion, primesc prietenii mei de pe snapchat notificare ca am intrat în conversație?

1 răspuns:
| Epickk a răspuns:

Buna.
Pe WhatsApp cand iti pornesti netul, iti apare ca ai intrat si le-ai citit dar iti apare ora si minutul de cand ai activat netul, nu de cand le-ai citit initial.
Pe Snapchat imi pare rau dar nu folosesc sad