| Xenoverse a întrebat:

Salut, azi am comandat pe net la eMag un telefon Samsung Galaxy J7 2017 si vreau sa stiu in cat timp vine comanda?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Raul2802 a răspuns:

Depinde de ziua in care faci comanda, firma de curierat care o livreaza.Eu am facut comenzi care au ajuns in mai putin de 24 de ore din Bucuresti in Cluj si comenzi care au durat peste 2 saptamani... Oricum ai in meniu, urmareste livrarea si tracking de la curier

| xSniTzel a răspuns:

Dar pe eMag iti spune intre ce zile ar trebui sa-ti vina comanda, uita-te la ea ca-ti scrie

| AndreiMarin499 a răspuns:

Denpinde,cel mai probabil în între 1-3 zile lucratoare.

| IdNo a răspuns:

Comanda poate veni cu putin noroc saptamana asta. Daca nu cel tarziu luni sau marti. Insa sa stii ca sunt situatii cand telefonul se poate pierde si poti astepta foarte mult dar asta doar daca ai ghinion.

| Hitback a răspuns:

Ai pe eMAG--->contul tau--->comenzile tale--->detalii comanda. Aici vezi tot ce se intampla cu comanda ta, daca a fost preluată, predată curierului și alte detalii. De obicei vei primi un mesaj pe telefon in ziua in care comanda va fi livrată. Succes.