| Mirabre a întrebat:

Astazi este in 20 iulie 2017... Am dat o comanda la eMag azi si vreau sa stiu in cat timp vine,maine sau poimaine? Cei care stiu sa comenteze, multumesc frumos

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand ai scris tu acest mesaj era deja 1 noapte din ziua de 21 iulie!

Daca ai pus comanda in 20 Iulie dupa amiaza, se va procesa in ziua urmatoare, adica in 21 iulie si se va trimite dupa amiaza sau chiar maine, dar cum "maine" este sambata si nu functioneaza posta, il poti primii luni sau chiar marti, depinzand de serviciul postal ales (courier, express, or normal).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica cei care au puteri supranaturale sa comenteze ca doar tu ai mail uri de xonfirmare, doar tu ai vazut aproximarea datei de livrare pentru produs samd, noi ne dam cu parerea

| Theodora292001 a răspuns:

O sa vina probabil luni sau marti.

| Le0P4rD a răspuns:

Eu stiu sa comentez
astept funda