| DraPraaHaarp a întrebat:

Hey"! ce credeti merita sa imi cumpar acest telefon?

http://www.emag.ro/telefoane_gsm/telefon-mobil-samsung-c 3300-champ-pink--p27220

ati mai comandat telefoane de pe Emag? in cat timp vine comanda? e serioasa firma?

multumesc anticipat:)

va rog cat mai multe detalii, sa stiu daca sa imi cumpar sau nu acest telefon.ms

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Hai sa-ti raspund in ordinea asta:
1. Firma este printre cele mai serioase firme din domeniu IT (la aceasta firma nu se pune problema seriozitatii)
2. Comanda iti vine in 48 de ore din momentul achizitionarii!
3. Telefonul l-am lasat la urma :parerea mea sincera :in afara de faptul ca este roz telefonul nu este bun de ...de banii aia! Ca sa nu zic mai rau! camera mica 1, 3Mpx, memorie mica 40Mb, fara card de memorie in pachetul standard. Cauta si tu un telefon cu WI-FI! Chiar daca mai pui ceva peste banii aia... faptul ca ai internet mokka in zone Wireless face toti banii! gasesti acolo si telefoane cu Wi-FI!