| RuLLeR4D a întrebat:

Azi mi-am cumparat o tastatura din altex. ( Natec Genesis RX55). Si vad ca e luminata, daca nu stiu cum sa ii schimb lumina, o am pe rosu, dar o vreau pe albastru. Cum pot sa schimb culoarea de la taste?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Natec Genesis RX55 e pe variante (iluminare culori: rosu sau albastru). Nu sunt interschimbabile, la alegere, fapt care rezulta si din manualul oficial. Singura setare legata de lumini pe care o poti face e intensitatea culorii: 100%, 50%, clipire, stins. Rosu nu poate deveni albastru si nici invers, din pacate.

1 răspuns:
| RuLLeR4D explică (pentru dannyel86):

Naspa asa.