| pizzicato12 a întrebat:

Am cumparat niste casti NATEC Genesis Argon 200 de la altex si din greseala am rupt, in unele locuri, materialul cu care este impaturit firul de la casti. Vreau sa stiu daca pot sa le dau la garantie in conditia asta, fiindca am inceput sa nu prea aud intr-o casca si vreau sa le schimb

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa fii santos! Nu le poti trimite in garantie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casca despre care vorbești nu mai funcționează tocmai din cauza neglijenței tale! Cu siguranță garanția nu acoperă astfel de situații.