| adryan13 a întrebat:

Salut tuturor.Am cumparat o tastatura Natec gaming Genesis RX55(USB) si placa de baza este ASRock 970 EXTREME4, socket AM3+.Problema este aceasta. Tastatura devine functionala dupa ce porneste windosul(7, 64 biti).In bios sau in instalare windows nu mg.Am intrat in bios(UEFI) cu alta tastatura-ps2, si m-am uitat la keyb. si este enabel,auto, disb.Este dat pe enabel dar nu stiu de ce nu mg.

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

E prost conceput bios-ul. Foloseste o tastatura pe ps2 pentru a boota windows-ul.

| adryan13 explică (pentru AgathaRo):

Acum merge sa bag windosul cu cea dar nu merge sa intru in bios.Nu stiu care ar fi problema