| AllexC a întrebat:

Salut baieti. Am si eu o problema cu laptopul si habar n-am de la ce poate fi. In primul rand vreau sa zic ca am un laptop MSI GF75 Thin 95C, asa ca nu este normal ce mi se intampla, este o problema care merge rezolvata. Daca dau la un videoclip 4k pe YT, face lag mare si se blocheaza YT. Nu am mai patit asta. Driver-ul placii video este la zi, adica de la ce poate fi? Va rog, dati-mi niste ideii. Sau daca se pricepe cineva, sa luam legatura ca sa ma poata ajuta. Este ceva frustrant sa-ti iei laptop la 1200e si sa faca asa.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Ai o problema cu ram-ul! din curiozitate, cate placute ram ai instalate si de cat este fiecare?

| Wr3nch a răspuns:

laughing Stii ca is sute de mii de oameni in plus pe net zilele astea si cam comsuma din bandalaughing? Normal ca nu iti merge 4K, care consuma zeci de giga pe ora.

| AllexC explică (pentru Wr3nch):

Dar tu gandesti? Videoclipul era deja incarcat. Oricum nu mai contraza pentru ca am gasit problema. Daca nu stii despre ce vorbesti, intreaba, daca nu, taci.