| Junior_Maryus_1995 a întrebat:

Salut cand intru pe facebook imi apare o fereastra in care scrie ca cineva mi-a accesat contul meu si ca trebuie sa dau ceva date personale, ce mama draq ca nu mai stie nimeni id sau parola de la facebook-ul meu,,,, ce pot sa fac sa pot sa mai intru

1 răspuns:
| Eduard_3630 a răspuns:

Nu mai poti sa intri pe acel cont de facebook tu trebuie sa iti faci altul pentru ca acel cont al tau a fost blocat deun virus care circula pe facebook iar acel virus afecteaza doar contul de facebok.Sa nu dai nici o data personala ca poate sa iti fi si accesat contul si sa ti-l blocheze un hacker si acum iti cere date personale gen data de nastere si locul unde locuiesti. Sper ca te-am ajutat FUNDA?