| tocana97 a întrebat:

Salut, care este mai bun:p
Intel Pentium Dual Core sau Pentium 4?

Răspuns Câştigător
| YosCosmin a răspuns:

Intel Pentim Dual Core e mult mai bun decat Pentium 4 din cauza ca are doua nuclee si candesti mult mai rapid, in concluzie e mult mai bun. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Exista Intel Pentium - procesor simplu, Intel Dual-Core - cu doua nuclee, si Quadro, cu 4. Pe taraneste, ar avea pe undeva 4 mini-procesoare intr-unul. Dar, daca te tine bugetul, cumpara-ti unul din gama I-x care sunt de ultima ora. I3, I5 sau I7. The best, trust me. Succes! happy

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Dual Core

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Ambele happy