| predator2 a întrebat:

Salut,care procesor este mai bun pentru lga775 q6600 q8300 q8400 q9300 q9400 care mi-l recomandati? q9550 e prea scump pentru mine deci in principiu pentru jocurihappymultumesc

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Q6600 mi s-a părut cel mai ok dintre cele enumerate de tine.Are cel mai mare chache, deci ți-l recomand, deși eu în locul tău m-aș fi oreientat pe platformă amd pentru gamming.Succes

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

La ce preturi le gasesti? In principiu, ideea ar fi sa schimbi platforma, 775-ul depasit.

| taken a răspuns:

Pe socket 775 sunt procesoare vechi, slabe, nu pentru jocuri.