| anonim_4396 a întrebat:

Salut, care stie un program care sa-mi faca pc-ul sa se miste mai repede? am instalat nu stiu ce programe dintre care cateva mai nasoale, programe fantoma ceva de genul asta, m-am bagat cu malwarebytes, am curatat tot, am dezinstalat tot ce credeam eu ca nu trebuie dar pc-ul meu se misca greu, destul de greu, win 7, ajutor!

3 răspunsuri:
| bebicuts a răspuns:

Da-ne cateva informatii despre calculatorul tau(procesor, ram, etc).

| K0sti a răspuns:

Nu exista asa ceva! Unde nu e cap, vai de picioare!

| Jipa95 a răspuns:

Nu exisa un asemenea rogram, iar ce exista nu face abosulut nicim, toate dintre programe sunt de marketing. Vrei sa ti se miste pc-ul mai repede? I-ati un procesor mai rapid, eventual mai pune-ti memorie ram.