| IuliaPo a întrebat:

Am instalat si dezinstalat de curand nero 2014 pe laptop Asus X551CA-SX024D.Problema este ca dupa 10 minute numai pot umbla la volum, chrome-ul nu se mai deschide si nu pot sa sting laptopul de la start. Iar cand se aprinde pornesc o gramada de programe (desi majoritatea necesare si cateva care nu fac mai nimica) se misca greu in comparatie cum era inainte. Ce as putea sa fac? Daca l-as duce la reparat ce ar fi nevoie sa imi faca si cat m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Iulia, daca ai instalat, apoi dezinstalat nero, asta nu are treaba cu volumul, chrome trebuia sa se deschida normal. Laptop-ul tau nu este stricat, problemele pe care le ai nu tine de piese ci de sistemul de operare, iar el este virusat, si are nevoie de reformatare ( windows nou ). Zi buna! happy

| IuliaPo explică (pentru Jipa95):

Multumesc mult pentru raspuns :*

1 răspuns: