| BigDaddy a întrebat:

Salut.Cat costa la liber telefonul Vodafone Smart?
Si findca este Smartphone este mai bune decat celelalte telefoane?
Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poate sa fie mai bun decat anumite modele smartphone si mai rau decat alte modele, nu exista telefon perfect. Doar se stie un lucru: orice produs fabricat e facut sa dureze cativa ani apoi se strica, de nu ar fi asa comertul si industria ar pica.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Daca vrei o prostioara cu touchscreen la pret decent, iti recomand chinavasion.com. Am luat cam o duzina de telefoane de la ei pina acum si, in general, nu au fost probleme. Al meu are aproape 2 ani si inca ma tine bateria undeva spre 7 zile - asta avind in vedere ca e dual sim cu touchscreen de 3.2 inch, WiFi, TV si alte prostii.